Hledá se junior 2017

       

Dobrý den přátelé

Je tady nový rok a s ním i nová dobrodružství. Naše skupina Night Hunters již nějakou dobu funguje a právě letos nastal čas posunout se o kus dál. Rozhodli jsme se, že uděláme něco pro naše mladé rybáře. Po celé republice se koná spousta rybářských závodů a my se rozhodli na jeden z nich poslat dvojici mladých rybářů, či rybářek. Na tom není nic tak zvláštního, ale my to uděláme klukům a holkám o dost zajímavější. Každý uchazeč o volný vstup na námi zaplacený prestižní závod, kde bude mít k dispozici krmení od jedné z nejznámějších značek v ČR, bude muset projít velmi hrubým, ale velice zajímavým a příjemným sítem, které bude zakončené finálním závodem pro 6 námi vybraných rybářů a to v podobě víkendového závodu o postup do role profesionála.

       Informace nejen o závodě, ale podrobnosti o celém projektu upřesníme v dalších příspěvcích na těchto stránkách. Proto prosíme ty z vás, kdo mají kolem sebe nějakého zapáleného mladíka, kterého by tato možnost mohla zaujmout, aby mu o této možnosti pověděli. Ať má možnost opravdu každý.

PS: konečný závod nebude stát rybáře ani jeho rodiče vůbec nic. Náklady na startovné a krmení jsou v režii známé české rybářské firmy a Night Hunters.

         Děkujeme za pozornost a sledujte nás pečlivě i nadále, nikdy nevíte, jestli vám něco neuteče... :-)

                                              

 (další důležité informace pod obrázkem...)

Vážení přátelé,

       první důležitý krok pro možnost ucházení se o 6 startovních míst na víkendové kvalifikaci na hlavní závod je naprosto jednoduchý. Zaslat co nejdříve žádost o registraci a být mezi prvními třiceti. 

       Platnou přihláškou se rozumí zaslání krátké vizitky dotyčného juniora, nejlépe psané jím samotným. Ve vizitce by měla být fotka z rybářského prostředí a pár slov o uchazeči. Email pro zasílání přihlášek : nighthunters@email.cz

        Další podrobnosti o tom, jak bude probíhat užší výběr až k 6 nejlepším, budeme zasílat na email samotným 30 účastníkům. O Průběhu registrací a plnění úkolů budeme informovat na našich facebookových stránkách. 

        První a zásadní informaci uvedeme nyní. Jak jsme již v minulosti avizovali, dva nejlepší z Vás pojedou na hlavní závod, na který přislíbila potřebné krmení jedna z předních českých firem a to firma Mikbaits ! To je určitě obrovská motivace pro všechny potenciální závodníky. Proto dlouho neváhejte a posílejte přihlášky.

                                                                                                                            Tým Night Hunters


Dobrý den přátelé

     Po nějaké době se znovu hlásíme s bližšími informacemi spojenými s naším projektem "hledá se junior". Dnes prozradíme, že se onen atraktivní závod, na který vyšleme naše juniory, bude konat na jezerě Katlov a to ve dnech 5. až 8. května. Bude zde probíhat kvalifikace na velice prestižní Katlov junior carp. Což jest Evropský juniorský šampionát v lovu kaprů juniorů. Ještě máme posledních pár míst do našeho " výběrového řízení" tak neváhejte a zkuste se dostat na mistrovství Evropy !  

         Přihlášky na soutěž o juniora, který bude naši skupinu Night Hunters reprezentovat na prestižním závodě se nám kupí a my máme o zábavu postaráno. Evidujeme, zapisujeme a již nyní horlivě debatujeme a přemýšlíme o tom, kdo by mohl být ten pravý... 

         Už zanedlouho budeme mladíkům posílat email s prvním úkolem, který nám dost napoví a i je samotné může v soutěži hodně zviditelnit. Tak kluci těšte se !!!!

                                                                                                                                   tým NH12.2.2016 

Dobrý den, 

       tak kluky už máme kompletní a všichni dostali první úkol. Poctivě na něm pracují a posílají nám jejich splněné verze. Čas na to mají do 14 února. Hned další den se knim dostane úkol další a v něm nás budou moci přesvědčit, že právě oni jsou Ti správní, kteří s námi odjedou na Katlov...

                                                                                                                                   tým NH22.2.2017


Krásný den všem. 

      Jsme zase o kousek blíže k tomu, abychom znali šest jmen finalistů, kteří s námi pojedou na víkendové soustředění k vodě. Kluci již plní poslední úkol, který některé z nich katapultuje do finále. Už také máme termín víkendového soustředění. Ten připadl na 31 března a budou to dvě noci rybaření na revíru, který uveřejníme později. Již nyní ale můžeme slíbit, že to bude voda pro kluky velice zajímavá...

                                                                                                                                            Tomáš        O finalistech máme jasno. Poslední úkol rozhodl o šestici mladých rybářů, kteří se po celý měsíc prodírali kvalifikací a nyní došli do finále. Jejich práce byli velice vyrovnané a proto bylo velmi složité vybrat ty nejlepší. Chtěli bychom všem zúčastněným poděkovat za vynikající  výsledky. Ikdyž někteří z nich nepostoupili do finále, rozhodli jsme se jim nabídnout jinou spolupráci a tak jejich příspěvky od vody budeme vídat na našich stránkách i v průběhu této sezóny. 

     Zpátky ale na chvilku k soustředění finálové šestice. Domluvili jsme pro ně velmi zajímavou vodu. Je to jezero Jakuba Vágnera -  Katlov. Kde jinde také trénovat na juniorskou kvalifikaci než právě tam že ?

         Postupně budeme naše finalisty představovat i Vám a tak se konečně budete moci podívat i na jejich tváře a dozvědět se o nich pár informací. To vše na těchto stránkách a na facebooku Night Hunters CZ fishing.                                                                                                                                                                                                                                                           Tomáš

                        

 Ondra Pudil

... je mu 16 let
...rád chytá kapry
...jeho cíl v rybařině je stát se profesionálem, nebo alespoň testérem nástrah
...na naše soustředění přijede se svým dědou, který ho přivedl k rybařině. Napsal nám k tomu: "Cítím že je správné vzít sebou člověka, díky kterému chytám ryby a jsem tam kde jsem :)"

                                                      


 Samuel Filip

... je mu 13 let
... na soustředění přijede s tátou
... Jeho rybářský sen je zachytat si osobně s Jakuben Vágnerem
... Napsal nám: "I když rybaření miluju, tak ho beru hlavně jako koníček."
... Kapra na fotce ulovil metodou method feeder, měřil 72 cm a zdolával ho 15 minut 


Tomáš Bráblík

... je mu 13 let
... chytá od svých osmi let.
... nejraději chytá kapry a nejčastěji na položenou.
... baví ho sledovat různé novinky a videa o rybaření
... napsal nám: "Rybaření není pro mě jen koníček, je to můj životní styl a věnuji mu prakticky všechen volný čas. Do budoucna sním o vlastní firmě, která by se zaměřovala hlavně na kaprařinu a vše od krmiva až po vybavení k lovu. Na Katlov se fakt strašně těším !
... na soustředění přijede s maminkou a jejím přítelem Jirkou, kteří jsou jeho Sparing partneři na všech rybářských výpravách... 


 Radek Zelinka

... je mu 16 let
... ryby chytá od 6 let a kaprařině se věnuje posledních 5 let
... nejraději chytá na stojatých vodách
... na Katlov sním přijede jeho dobrý kamarád
... napsal nám: " Na závody se moc těším, je to pro mě velká příležitost, kterou chci využít. Můj cíl       je dotáhnout to na profesionálnější úroveň, třeba jako Karel Nikl 


Petr Papoušek

... je mu 15 let  a má velké kaprařské cíle
... napsal nám: " Chtěl bych spolupracovat s Michalem Kučerou. Chtěl bych se podílet na výrobě         nástrah. Jeho nástrahy a návnady jsou vynikající a hlavně je dělá s láskou pro rybáře".

... rád loví ryby na stojatrých vodách

... na Katlov přijede s taťkou, který ho už od plínek učil chytat ryby 


Tomáš Hlaváček

... je mu 14 let
... nejraději chytá na tekoucích vodách
... jeho cíle v rybařině jsou velké, napsal nám: "Chtěl bych se věnovat lovu kaprů, hlavně tedy feederem na úrovni, kdybych mohl testovat pro nějakou firmu nové pruty a vybavení. Později bych chtěl mít soukromou vodu, hlavně s kaprama..."
... oblíbená nástraha je peleta na vlasu dovážená půlkou pop-up kuličky
... na soustředění na Katlov přijede s tátou


Dobrý den, 

       už tedy známe všechny mladé rybáře i podle tváří a něco málo jsme se také dozvěděli o jejich zálibě, kterou je rybaření. Klukům se rychle blíží termín soustředění. Ještě je požádámě o nějakou krátkou zprávičku, kde by nám přiblížili jak se na Katlov připravují. 

         Jeden úkol museli junioři splnit hned po tom co jsme jim oznámili, že zrovna oni postupují. Tím úkolem bylo natočit, podle jim zaslaného vzoru, krátké videjko, které jsme následně upravili a nyní Vám ho můžeme představit... Tady je tedy máme všechny pohromadě. Přejeme příjemnou zábavu !Dobrý den, 

     máme tu první reakci od Samuela. Od začátku soutěže je velmi aktivní a je na něm vidět, že se moc na soustředění těší. Poslal nám pář řádek o tom jak se připravuje na pro něj důležitý závod na Katlově.

 Sam:  "Jelikož moje výbava nebyla určená na kaprařinu, ale jen pro amatérské chytání a já jsem cíleně trofejní ryby nelovil, tak jsem musel začít pěkně od píky. Táta i já jsme sbírali informace, nakupovali, učili se od známých kaprařů a zase nakupovali. Výbavu mám obyčejnou, ale je to změna, jako bych přešel z kalkulačky na počítač.
     Byl jsem u vody vyzkoušet proutky a navijáky a moje první pocity jsou výborné.
Ještě bych potřeboval nějaké pravidla závodu, co je povoleno a zakázáno.Podle toho si budeme plánovat taktiku lovu ( pravidla závodu již junioři mají ).Teď zbíráme informace o Katlově. Táta tam jede týden před soustředěním na brigádu, tak snad přijede s užitečným infem, které mě může posunout do role favorita".


     Další příspěvek o přípravách nám dorazil od Radka. Je vidět že soutěží žije a nenechává nic náhodě...

"Dobrý den,

     jelikož jsem ještě nikdy nebyl na takových závodech, tak se chci na Katlov připravit co nejdůkladněji. Proto se snažím co nejvíc konzultovat věci s kamarády, kteří mají zkušenosti. Probíráme například, jakou mám zvolit krmnou kampaň a jak často a jaké množství mám krmit. Po večerech koukám na různá videa a snažím se pochytit informace, co by se mi mohly hodit. Dále ve volném času piluji náhozy, krmení raketou a kobrou, tak aby bylo vše co nejpřesnější. Na Katlově jsem já ani nikdo z mých přátel nebyl a tak se snažím informace sehnat přímo na stránkách revíru a různě i na internetu. Na soustředění se již moc těším a budu se snažit zabojovat a urvat vítězství. 

S pozdravem  Radek"

Na našem facebooku Night Hunters CZ fishing je ke zhlédnutí i krátké video z Radkova tréninku...


      Dnes (19.březen) dorazilo pár slov od Tomáše Bráblíka o jeho přípravách na soustředění:

      "Dobrý den, no tak přemýšlím, co napsat. Četl jsem příspěvky mých kolegů a mám pocit, že moje příprava bude proti jejich asi nezajímavá pruty mám už od loňského roku a chodím k vodě poměrně často, takže nahazování není problém. Nástrahy mám již nachystané. Beru své oblíbené a vyzkoušené. Asi jako každý chci zvítězit a tak asi nebudu moc experimentovat. Dvě novinky jsem ale pořídil, tak uvidíme.Vzhledem k tomu, že bude nejspíš ještě dost chladno, pořídil jsem si speciální spacák a každý den prosím, ať vyjde počasí a ryby aspoň trochu berou. Na soustředění a samozřejmě všechny z Vás se moc těším a tak teď hodně makám do školy, potřebuju totiž opět vyznamenání. No a pokud to nebude ve škole O.K tak mám stopku na ryby. Takže jak jsem říkal na začátku, má příprava moc zajímavá není K vodě ale chodím skoro denně. Zrovna dnes jsem chytil pár kapřích miminek a bezvadně jsem se bavil. Těším se na viděnou na Katlově !!! Tom"


Také Ondra se na Katlov připravuje. Příspěvek od Ondry Pudila:


     "Ahoj :). 

      Posílám menší článek o přípravě na Katlov. A pár slov o výpravě s kamarádem :)
Vše mám již připravené a už jenom čekám na Pátek :) Nakoupil jsem kompletně novou bižuterii protože nic se nesmím podcenit.. Krmení je též dokoupeno, tak uvidíme jak budou fungovat nové nástrahy...
      Byl jsem teď před pár dny u vody přes noc s kamarádem Honzou . Po setmění přišel Honzovi záběr na levý prut, již od začátku bylo vidět že to bude vetší ryba. A tak si Honza užíval zdolávání první letošní lepší ryby. Na konci montáže byl krásný kapr s mírami 81 cm 8,20 kg. Parádní ryba na začátek sezóny. Další den jsem se dočkal konečně i Já s první rybou nebyl to sice kapr, ale byl to krásný malý amur 53 cm. Jsem rád že už po pár vycházkách jsem se dočkal první letošní ryby.
Moc se na Vás všechny těším a Ahoj na Katlově ! :)
S pozdravem Ondra :)" 


     Dnes nám dorazila další zpráva o přípravách. Tato je od Tomáše Hlaváčka. Tomáš nám napsal:

     "Moji přípravu na soustředění bych rozdělil na takové tři pomyslné fáze.
1. fáze: Sbírání informací, plánování taktiky a z toho utvoření jakého si "nákupního lístku" = DOKONČENO

2. fáze: Nakoupení všech potřebných věcí, krmení a plno dalších věcí. = DOKONČENO

3. fáze: Trénink hlavně nahazování, jelikož lovím převážně feedrem na řece, tak je zapotřebí trochu natrénovat tu vzdálenost a přesnost = STÁLE PROBÍHÁ

         Na Katlov se už moc těším a na závěr zasílám ještě pár fotek z dnešního tréninku." Víkend na Katlově - Finálový závod

     Finále projektu Hledá se junior 2017 máme úspěšně za sebou. Známe už všechny postupující juniory. Jen pro připomenutí - celý projekt se točil kolem kvalifikace na Juniorské Mistrovství Evropy konané v České republice na jezeře Katlov. Vítězové našeho projektu se zúčastní této akce. 

     Chystali jsme se napsat reportáž z našeho finále. Vše bylo rozpracované, když v tom nám přišel email s prací Radka a Milana Zelinkových. Kluci společně popsali své vystupování v našem projektu tak lákavě, že jsem se okamžitě rozhodl svou reportáž nahradit právě jejich...

-

Hledá se JUNIOR 2017

Radek a Milan

     Před dvěma měsíci skupina rybářů Night Hunters vyhlásila projekt, Hledá se JUNIOR 2017. Tento projekt spočíval v tom, že prvních 30 uchazečů bude mezi sebou bojovat plněním různých úkolů a 6 nejlepších pojede na jezero Katlov, kde budou probíhat 31. 3. - 2. 4. víkendové závody, ze kterých postoupí 2 junioři na evropský šampionát juniorů. Startovné na tyto závody zaplatí skupina Night Hunters a krmení poskytne firma Mikbaits.

     Rozhodl jsem se tedy, že se projektu zúčastním. Jak jsem již psal výše, první podmínkou bylo odeslat e-mail s pár slovy o mně, fotkou z rybářského prostředí a být mezi prvními 30 uchazeči. Druhý den mi přišla odpověď, že jsem mezi 30 uchazeči a v nejbližší době mám očekávat první úkol. Již tehdy jsem měl radost a nemohl jsem se dočkat prvního úkolu.

     Asi za týden mi přišel e-mail s prvním úkolem, a to napsat článek z rybářského prostředí, výpravy, zážitku nebo úlovku a přiložit fotografie. Na zhotovení tohoto úkolu jsem měl týden, ale byl jsem tak natěšený, že jsem ještě ten den napsal a odeslal článek o nejúspěšnější výpravě loňského roku, kterou jsme uskutečnili s bratrancem na soukromém revíru v Zaječí.Téhož dne mi přišla odpověď s kladným hodnocením mého článku a s dodatkem, že vzhledem tomu jak rychle reagujia komunikuji, jsem na nejlepší cestě postoupit mezi 6 nejlepších. Za další týden mi přišel další e-mail, ze kterého jsem měl opět radost. Bylo mi sděleno, že moje práce je mezi 10 nejlepšími.

     Druhým úkolem bylo získat souhlas rodičů. Tento úkol byl možná těžší, než se na první pohled zdá. Měl jsem totiž špatné výsledky ve škole, tak se za mě musel přimluvit bratranec a také jsem musel slíbit, že se ve škole zlepším (což se mi povedlo). Souhlas mi rodiče tedy nakonec dali a já byl šťastný, že mohu pokračovat.

     Hned druhý den mi přišel e-mail, že situace mezi nejlepšími 10 je vyrovnaná, takže nám bude uložen ještě jeden rozhodující úkol, a to navázat svou nejoblíbenější montáž a vyfotit jí v nějakém prostředí, aby vypadala fotka profesionálně. Na splnění úkolu jsem měl opět týden, ale vzhledem k tomu, že to byl poslední a rozhodující úkol, nechtěl jsem nic podcenit. Montáž jsem vázal a fotil několikrát během toho týdne, aby bylo vše opravdu co nejlepší. Nakonec jsem zaslal 4 fotky montáže s krátkým popisem, z čeho se skládá.

     Po odeslání posledního úkolu jsem netrpělivě čekal na rozhodnutí, zda jsem postoupil či nikoliv. Je to tu 26. 2. 2017 v 19:29 mi přišel e-mail, na který jsem čekal 7 dní. Stálo v něm

"Ahoj Radku!

     máme pro Tebe dobrou zprávu. Tvá práce ve všech třech úkolech, které jsme ti poslali, byla vynikající a Tvá pečlivost tě tak posunula do závěrečného kola naší soutěže Hledá se Junior. Stal ses finalistou, který s námi pojede na víkendové soustředění k vodě!"

A já byl strašně šťastný, že se mi to podařilo.

     Jelikož jsem ještě nikdy nebyl na takových závodech, tak se chci na Katlov připravit co nejdůkladněji. Proto jsem se hned druhý den začal připravovat. Snažil jsem se co nejvíc konzultovat věci s kamarády, kteří mají zkušenosti. Probírali jsme například, jakou mám zvolit krmnou kampaň a jak často a jaké množství mám krmit. Po večerech jsem koukal na různá videa a snažil se pochytit informace, co by se mi mohly hodit. Dále jsem ve volném čase piloval náhozy, krmení raketou a kobrou, tak aby bylo vše co nejpřesnější. Na Katlově jsem já ani nikdo z mých přátel nebyl a tak jsem se snažil informace sehnat přímo na stránkách revíru a různě na internetu. Na soustředění jsem se moc těšil a byl jsem odhodlán zabojovat a urvat vítězství, abych postoupil dále na evropský šampionát juniorů.

     Nastal den "D". Ve čtvrtek 30. března odpoledne jsem přijel k tetě a bratranci, kteří mě na soustředění vezli. V podvečer jsme všechny potřebné věci naskládali do auta, abychom se ráno nezdržovali. Poté jsme ještě s bratrancem konverzovali s jakou taktikou začít a čeho se držet, ale dlouho netrvalo a šli jsme spát, abychom byli ráno čilí. V pátek v 7:00 byl budíček a v 8:00 jsme vyrazili směr Katlov. Cesta utíkala celkem rychle, a čím více jsme blížili, tím více se dostavovala nervozita. V 11:00 jsme dorazili na místo určení a jak jinak než poslední.

     Nyní jsem za pomoci tety přestěhoval všechny věci do loďky, kterou později pojedu na vylosované místo. Poté co měli všichni své věci na loďkách, jsme se začali postupně seznamovat. Asi ve dvanáct hodin se začala losovat místa. Mělo se chytat ve dvoučlenných týmech, které určí pořadatelé a ti potom měli vylosovat molo, ze kterého budou lovit a tým, který vyhraje, postupuje dál. Jelikož se jeden junior omluvil pro nemoc a nás bylo tím pádem jen pět, tak jeden člen by byl znevýhodněný. Rozhodlo se tedy, že dvojce na molu zůstanou takové, jaké určili pořadatelé, a jeden junior bude na mole sám, ale chytat bude každý sám za sebe a postoupí ten kdo vyhraje a druhého vyberou pořadatelé podle předchozího plnění úkolů a snahy na samotném závodě.

     Losovalo se tady místo a strana mola, ze kterého bude daný rybář lovit. Na molo jsem byl přiřazen s nejmladším účastníkem, který s kaprařinou teprve začíná. Vylosoval jsem si pravou stranu na molu číslo 3., které se mi jevilo velmi dobře do té doby, než jsem se dozvěděl, že ryby se zatím chytali až na mole číslo 7., ale byl jsem odhodlaný zabojovat. Následně jsem se přemístil na své místo, vyskládal věci z loďky a začal stavět tábor. Nejprve jsem postavil brolly a vše si uspořádal. Poté přišel na řadu stojan, pruty a chytání návnad a nástrah. Krmení mi pomohl pořídit bratranec. Měl jsem sebou method mix GLM / Švestka, pstruží pelety, několik druhů boilies značky Mikbaits a jeden druh domácího boilies od kamaráda příchuť Krill.

     Závod byl zahájen v 14:00. Hned po zahájení jsem si začal mapovat dno a pro začátek jsem zvolil dvě místa asi na 90 metrech. Držel jsem se předem připravené taktiky, že jedno místo rozkrmím koulemi z method mixu a na druhé nakobruji cca 30 kuliček boilies v tomto případě příchuť Ananas.Na předem připravené návazce, které se máčely v boosteru jsem připevnil PVA, přidělal je na rychlovýměnný obratlích a pruty nahodil. Na levém prutu jsem měl montáž na panáčka s 20 mm boilies Krill se 14 mmpop-up WS2 naboostrované taktéž ve WS2. Na pravém prutu byla montáž rovněž na panáčka, ale tentokrát 18 mm boillies s půlkou 14 mm pop-up a oboje Ananas. Až byly obě montáže na svých místech a vše jak má být, připravil jsem si něco k jídlu a začal se blíže seznamovat s kolegou Samuelem Filipem a jeho tatínkem, se kterými jsem sdílel molo. Jak jsem, jíž psal kolega je začínající kaprař a i když to byl můj soupeř, tak jsem se mu snažil sdělit mé poznatky a pomáhat mu v průběhu celých závodů.

     Po trochu bližším seznámení jsem netrpělivě čekal na záběr a říkal si, kdy to asi přijde a jestli vůbec a z ničeho nic najednou jízda. Rychle jsem přiběhl k prutu a zaseknul a v hlavě mi běží, že tak rychle jsem to nečekal a doufám, že rybu dokážu zdolat. Asi po 10 minutovém boji se na břeh podíval můj první bodovaný kapr 11,86 Kg a 92 cm, který zabral na boilies Krill s pop-up WS2 a já se vyhoupnul do čela závodu. Tato ryba mě neskutečně nakopla a já měl radost, že neodjedu bez ryby. Hned jak jsem kapra pustil zpět do jezera, obnovil jsem nástrahu, přidal PVA a poslat to na stejné místo.

     Do večera se již nic zajímavého nestalo, Tak jsem akorát před setměním zakrmil lovná místa a čekal, co přijde v noci. Bohužel u nás v sektoru se za celou noc nic neudálo a však soupeř na mole číslo 4. Petr Papoušek zdolal kapra rovných 12 Kg a o pár gramů mě vystřídal na prvním místě. I tak závody byly otevřeny pro všechny, protože stačilo chytit jednu slušnou rybu a vše může být jinak.

     V sobotu ráno jsem si vzal dalekohled a začal pozorovat aktivitu ryb. Na jednom místě asi 50 metrů od břehu se na hladině objevovaly ryby, tak jsem místo hned zakrmil method mixem a nahodil tam pravý prut s montáži s pop-up do sloupce. Na levém prutu jsem také změnil nástrahu a místo opět zakrmil. Záběry se nedostavovaly a tak jsem zkoušel různé kombinace a druhy montáží a cca po 5 hodinách přehazoval pruty. Pořadatelé pro nás připravili program, takže o zábavu bylo postaráno. Připravili pro nás 3 disciplíny. V první jsme museli uhádnout délku dřevěného kapra, kterého vyrobili. Další disciplína byla uhodnou kolik váží zátěž ve vážicím saku a třetí úkol byl hod kobrou na cíl. V souhrnu těchto disciplín dopadnul nejlíp Ondra Pudil.

     Než jsem se nadál tak se začalo stmívat. Zakrmil jsem lovná místa, vyměnil montáže a tajně doufal, že se celou noc nevyspím a opět strhnu vítězství na svou stranu. Záběr přišel kolem jedné hodiny ráno, ale bohužel ne mě, ale kolegovi Samuelovi, který zdolal svého prvního bodovaného kapra 11,53 kg. Měl jsem radost, že mé rady k něčemu byly a bylo hezké sledovat jak je šťastný. Mně záběr nepřicházel, tak jsem si šel na chvíli lehnout.

     Za svítání Petr Papoušek zdolal dalšího kapra 16,20 Kg a o vítězi závodu bylo rozhodnuto, protože do konce závodu, který byl v 11:00 se již bodovaná ryba nikomu ulovit nepovedla.

     V průběhu dopoledne jsem zabalil všechny věci a naložil na loďku. Po konci závodu jsem se přemístil na druhou stranu jezera, kde už na mě čekala teta s bratrancem. Všechny věci jsme naskládali do auta a čekali na vyhlášení. To proběhlo něco po 12 hodině. Na 3. místě se umístil Samuel Filip s jedním uloveným kaprem 11,53 Kg, na 2. místě já rovněž s jedním uloveným kaprem 11,86 Kg a na 1. místě Petr Papoušek se dvěma ulovenými kapry o celkové váze 28,20 Kg. Souboj v disciplínách vyhrál, jak jsem již psal Ondra Pudil.

     Pořadatelé pro nás připravili překvapení, že místo dvou postoupí tři z nás. Na evropský šampionát tedy postupuje vítěz Petr Papoušek, jako druhý jsem byl vybrán já za celkovou snahu, čehož si moc vážím a třetím vybraným je Tomáš Bráblík, který byl na molu sám a makal celou dobu. Podařilo se mu nachytat 9 kaprů a 1 lína, ale bohužel žádnou bodovanou rybu.

Všichni zúčastnění junioři dostali věcné ceny od pana Dušánka z firmy KS Fish.

      Já bych chtěl závěrem poděkovat několika lidem. Bude to skupina Night Huters, všichni kluci jsou super, moc děkuji za tuto příležitost a jsem rád, že jsem vás poznal. Dále bratranci Milanu Zelinkovi za podporu a poskytnutí krmení, tetě Evě Zelinkové za odvoz a v neposlední řadě rodičům, že mi umožnili jet.

VŠEM ZMÍNĚNÝM MOC DĚKUJI!


Upoutávka na video, které jsme natočili při finále projektu 

Hledá se Junior 2017